
Автомобільний Carplay Hoco HU3
950 ₴
- В наявності
- Код: 65008.11.85
+380 (95) 221-13-09
- +380 (97) 519-13-09
- +380 (73) 519-13-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ABS
Розмір: 39 * 20 * 10 мм
Сумісні моделі: Моделі, що постачаються з дротовим CarPlay в оригінальному автомобілі
Сумісний з мобільними телефонами: iPhone 6 і вище, iOS 10 і вище
Функція: Перетворює дротову функцію CarPlay інформаційно-розважальної системи автомобіля на бездротову функцію CarPlay та передає її на високій швидкості через канали Wi-Fi
Оснащений адаптером USB-A на USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| USB-інтерфейс | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








