
Зарядний пристрій Poliсe SH-A288/CDQ-001 для ліхтариків (3.0мм 500mA)
150 ₴
- В наявності
- Код: 841355.00.51
+380 (95) 221-13-09
- +380 (97) 519-13-09
- +380 (73) 519-13-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 0.5 А |
| Потужність | 2.1 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



