
Акумулятор 401220P універсальний з контролером, 4 х 12 х 21 мм (60 mAh)
175 ₴
- В наявності
- Код: 33481.00.85
+380 (95) 221-13-09
- +380 (97) 519-13-09
- +380 (73) 519-13-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип АКБ: Li-Ion
Номінальний запасений заряд / Rated Capacity, mAh:1500
Номінальна напруга батареї / Rated Voltage, V3.7
Модель: 401220P
Довжина,мм 21
Ширина,мм: 12
Товщина,мм: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


