
Акумулятор 574240P універсальний з контролером, 5 х 40 х 51 мм (1100 mAh)
225 ₴
- В наявності
- Код: 50485.01.70
+380 (95) 221-13-09
- +380 (97) 519-13-09
- +380 (73) 519-13-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип АКБ: Li-Ion
Номінальний запасений заряд / Rated Capacity, mAh: 1100
Номінальна напруга батареї / Rated Voltage, V3.7
Модель: 574240P
Довжина,мм 51
Ширина,мм: 40
Товщина,мм: 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1100 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


