Характеристики:
Матеріал: Силікон
Колір:Синій
Розмір силіконової прокладки: 10 мм * 10 мм * 1мм
Застосування: Процесор
Вогнестійкість: 94-V0
Температура: -40C~220C
Теплопровідність: 1,2 Вт ~ 2,0 Вт
Твердість: 13C~50C
Стійкість до напруги: >4 кВ
До комплекту входить: 100 шт. прокладок 10 мм * 10 мм * 0,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термопрокладка |
| Теплопровідність | 1.2 Вт/(м*К) |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Синій |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





