
Акумулятор Huawei MediaPad T1, MediaPad M1, MediaPad T3 8.0 (KOB-L09) / HB3080G1EBW, 4650 mAh Original PRC
613 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02724311
+380 (95) 221-13-09
- +380 (97) 519-13-09
- +380 (73) 519-13-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд :HUAWEI
Висота, мм :160
Ширина, мм :79.5
Товщина, мм :2.6
Граничне напруга заряду / Limited Charge Voltage, V :4.35
Тип контактів :1RM
Максимальна запасаемая енергія / Typical Capacity, Wh :18.3
Номінальна запасаемая енергія / Rated Capacity, Wh :17.7
Тип АКБ Li-ion
Номінальний запасаемый заряд / Rated Capacity, mAh :4650
Максимальний запасаемый заряд / Typical Capacity, mAh :4800
Номінальна напруга батареї / Rated Voltage, V :3.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 4650 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴






