Компактний бездротовий монопод для Селфі Xiaomi LYZPG01YM/FBA4087TY/FBA40 допоможе Вам зберегти найяскравіші моменти свого життя.
Підключається до телефону за допомогою Bluetooth.
Довжина монопода у складеному вигляді 19 см, а розкладеному 70.
Вага лише 133 р.
Колір чорний.
Матеріал : Алюміній.
Тип підключення: Bluetooth.
Тип товару: Монопод. Тип : Для телефону.
Тип фіксації: Регульований затискач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Максимальна висота штатива | 700 мм |
| Тип головки | 3D |
| Вага | 0.133 кг |
| Кількість секцій | 5 |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴








