Технічні характеристики
Основні
| Тип: | Трипод |
| Призначення: | Для смартфона |
| Установка: | Ручний |
| Максимальна висота: | 51 см |
| Довжина в складеному вигляді: | 19 см |
| Кількість секцій: | 3 секції |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Колір: | Чорний |
| Додатково: | Протокол Bluetooth: 3.0 Ємність акумулятора: 60 мА * ч Кут обертання головки монопода: 360 градусів Сумісність: iOS 5.0, Android 4.3 і версії вище Тримач затиску діапазон: 56-89 мм Пульт управління: Сумний |
| Вага: | 0.155 кг |
| Комлектація: | Селфі монопод Шнурок на зап'ясті |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.155 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 190 мм |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная высота штатива | 510 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 925 ₴











